No Recent Activity
About blog kulinarny

Basic Information

About blog kulinarny
Biography:
Twój cel jest jeden - zjeść dobrze w jakiejś restauracji? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga i sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce kulinarnej przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań zamówionych przez nas w restauracjach na Śląsku, w Polsce i za “granico”. Najtrudniejszym z etapów jedzenia poza domem jest wybranie restauracji, a zamawiając dania nie warto oszczędzać mamony. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię polską, ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w lokalach i je recenzujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że opinie opublikowane w Internecie są fakeowe i wykupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Pst… Masz swój lokal, która jeszcze nie znalazła się na naszej stronie? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także opisy o częstych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku oraz nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Statistics


Total Posts
Total Posts
0
Posts Per Day
0
General Information
Last Activity
08-27-2020 03:15 PM
Join Date
08-27-2020
Referrals
0
Home Page
https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/